Nebim Extra

“NebimExtra versiyon güncelleme, bakım ve destek anlaşması”
sayesinde, lisansladığınız Nebim V3 yazılımının güncel versiyonlarını elde edin, isteklerinize ve sorularınıza Internet üzerinden ya da firmanızda birebir destek alın ve Nebim V3 sayesinde elde ettiğiniz verimliliği artırarak rekabette bir adım önde kalın.
Nebim V3’ün Yeni Versiyonları ve Güncellemeleriyle Verim ve Karlılıkta Süreklilik Kazanın

NebimExtra anlaşması kapsamında, ilave bir lisans ücreti ödemeden, daha önce lisansladığınız Nebim V3 uygulamalarının ortalama yılda iki kez yayınlanan versiyonlarına ve gerek oldukça yayınlanan güncellemelerine (Hotfix) erişin. Bu sayede:

  • Güncellenen mevzuata uygun bir yazılım altyapısı ile çalışmaya devam edin.
  • Nebim'in yaptığı Ar-Ge çalışmalarından ve devamlı gelişen sektörel bilgi birikiminden faydalanarak lisansladığınız Nebim V3 uygulamalarına eklediği yeni özellikleri kullanıma alın.
  • Yeni iş süreçlerinizi çeviklikle uygulayabileceğiniz ve Nebim'den ileride lisanslamayı düşünebileceğiniz yeni Nebim V3 uygulamalarını hızla kullanıma alabileceğiniz güncel bir yazılım altyapısı üzerinde çalışmaya devam edin.
Nebim V3’e Yeni Eklenen ve Zenginleştirilen Standart Raporları Kendi Nebim V3’ünüze Ekleyerek İş Süreçlerinizi Daha İyi Ölçün

Nebim’in standart Nebim V3 rapor tasarımlarında ve sorgularında yaptığı içerik ve performans optimizasyonlarını ve geliştirdiği yeni rapor tasarımlarını, yeni Nebim V3 versiyonlarının yayınlanmalarını beklemeden, NebimExtra Web sitesinden indirip kendi Nebim V3 ortamınıza yükleyerek hemen kullanıma alın ve kendi Nebim V3’ünüzdeki verinizi kullanıcılarınıza en hızlı ve optimal formatlarda sunun.

NebimExtra Web Sitesi ve Çağrı Merkezi Üzerinden İsteklerinize Hızlı Çözüm Alın

Lisansladığınız Nebim V3 uygulamalarını kullanırken karşılaşabileceğiniz olası yazılım hatalarını ve rapor ya da yazılım geliştirme isteklerinizi, Nebim'in size atayacağı NebimExtra hesabını kullanarak Internet üzerinden Nebim'e bildirin.

Nebim Destek Danışmanlarından Firmanızda Birebir Destek Alın

Uzaktan destek ile çözülemeyen acil sorunlarda, Nebim veya Nebim Çözüm Ortağı Destek Danışmanlarından kendi iş yerinizde birebir destek alarak sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayın.

Nebim Verimlilik Çalışmaları ile Yazılımınızdan Elde Ettiğiniz Kazanımları Artırın

Nebim V3 uzmanlarının sizin anahtar kullanıcılarınız ile birlikte firmanızda gerçekleştirecekleri, Nebim tarafından hazırlanan standart anket sorularına dayalı “Nebim Verimlilik Çalışmaları” sayesinde:

  • Kullandığınız Nebim V3 uygulamalarından elde ettiğiniz verimin rakamlarla ölçülmesini ve potansiyel verim ile karşılaştırılarak size raporlanmasını sağlayın.
  • Kullandığınız uygulamalar ile ilgili süreç optimizasyonu, rapor geliştirme veya kullanıcı eğitimi ihtiyaçlarınızı belirleyin
  • Nebim V3 kullanıcılarının programları hangi ölçüde ne kadar verimli kullandıklarını, neleri yapamadıklarını ve neleri yapmak istediklerini tespit ederek, Nebim ile birlikte, varsa kullanıcılarınızın hatalarını düzeltmeye ve eksiklikleri zamanında gidermeye yönelik adımlar atılmasını planlayın.
Nebim’in “Uzaktan Eğitim Sitesi” Nebim Akademi’de Yayınladığı Eğitsel Videoları İzleyerek Kullanıcı Verimliliğinizi Artırın

Kullanmakta olduğunuz NebimExtra Web sitesi kullanıcı hesaplarınız ile erişeceğiniz “Nebim Akademi” sayesinde;

  • Kullanıcılarınızın, Nebim V3 uygulamaları ve yeni versiyonları ile ilgili eğitsel videolara ve e-eğitimlere erişmelerini sağlayın.
  • Kullanıcılarınızın istedikleri konularda kendilerini eğitip geliştirebilmelerini destekleyin.
  • Kullanıcılarınızın Nebim V3’ten elde edebilecekleri potansiyel verimliliğe ulaşmalarını teşvik edin.